Longi dookola swiata
Longs around the world

Mlong

Zawodowo pracowniczka działu personalnego. Naukowo doktorantka europejskiej etnologii i kulturoznawstwa. Prywatnie pasjonatka podróży, folkloru, kultur (głównie arabskiej, perskiej) i religii świata (islamu, animizmu), gór, literatury (szczególnie autobiografii silnych kobiet). Amatorka fotografii i rękodzieła.Cierpi na chroniczny brak czasu i niedospanie – co ma zamiar zmienić w ciągu następnych miesięcy. 

Clong

Student (General Education). Lubi poznawać nowych ludzi i miejsca. Interesuje się kuchniami świata (gotowaniem, smakowaniem, eksperymentowaniem), literaturą (zaczytuje się fantasy). Uczy się mowy polskiej, łamiąc sobie przy tym język i głowę. Ostatnio zapalił się do żeglarstwa, odkrył na nowo wędkowanie i zakochał w Mazurach. Zawsze ma czas by się zatrzymać i zachwycić najmniejszym nawet drobiazgiem.

Nasze dotychczasowe podróże

 

USA, Kanada, Bliski Wschód, Nepal, Francja, Holandia, Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Hiszpania, Malta, Cypr, Grecja, Włochy, Rumunia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Słowacja, Austria, Czechy, Szwajcaria, Polska.

Zaś reszta – to świat przed nami.